BURLEY Przyczepka dla psów TAIL WAGON new
Symbol: BU-947108
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2606.95 Cena przed promocją: 2896.61 -10%
Symbol: BU-947108
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2606.95 Cena przed promocją: 2896.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Maksymalna długość użytkownika | 73,7 cm |
| Pojemność | 34 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ produktu | Przyczepka rowerowa dla psa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 58,4 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 34 kg |
| Kompatybilność | Kompatybilny z zestawem kół 16+ |
| Głębokość produktu | 850 mm |
| Rozmiar koła | 41 cm (16") |
| Szerokość produktu | 705 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Wymiary po złożeniu | 900 x 654 x 280 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Szerokość | 927mm |
| Długość | 263mm |
| Wysokość | 628mm |