Butelka na wodę Kambukka Elton 750ml, Fine Lime
Symbol: 11-03040
Dostępność: 2 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
Symbol: 11-03040
Dostępność: 2 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Termiczny | Nie |
| Waga produktu | 198 g |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Średnica produktu | 75 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Wysokość (bez pokrywy) | 20,2 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 75mm |
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.