Butelka na wodę Kambukka Elton 750ml, Wild Storm
Symbol: 11-03029
Dostępność: 1 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
Symbol: 11-03029
Dostępność: 1 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiały | Tritan |
| Typ produktu | Bidon |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 20,2 cm |
| Średnica | 7,5 cm |
| Waga produktu | 198 g |
| Pojemność | 750 ml |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.