DEFENZO ŁADOWARKA DO AUT ELEKTRYCZNYCH WALLBOX HOME AC11
Symbol: DEF1016
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1002.14 Cena przed promocją: 1113.49 -10%
Symbol: DEF1016
Dostępność: 13 szt.
Cena: 1002.14 Cena przed promocją: 1113.49 -10%
| Specyfikacja | |
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Natężenie | 16 A |
| Moc | 11000 W |
| Napięcie wejściowe | 380 - 450V |
| Regulacja mocy | Automatyczny/ręczny |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 8,9 g |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Cechy szczególne | Do użytku na zewnątrz i wewnątrz |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Certyfikaty | CE |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 405mm |
• Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka.
• Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania.