Deskorolka Razor RipStik AirPro Blue Camo (15073303)
Symbol: 15073303
Dostępność: 5 szt.
Cena: 356.56 Cena przed promocją: 396.18 -10%
Symbol: 15073303
Dostępność: 5 szt.
Cena: 356.56 Cena przed promocją: 396.18 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 2,38 kg |
| Długość produktu | 105,5 mm |
| Wymagany montaż | Nie |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Ilość części | 1 szt. |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 830mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 130mm |