Deskorolka Razor Ripsurf, biała (15073390)
Symbol: 15073390
Dostępność: 17 szt.
Cena: 385.60 Cena przed promocją: 428.44 -10%
Symbol: 15073390
Dostępność: 17 szt.
Cena: 385.60 Cena przed promocją: 428.44 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Materiały | Polimer |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Typ produktu | Deskorolka |
| Kąt obrotu kół | 360° |
| Wysokość produktu | 152 mm |
| Waga produktu | 2,29 kg |
| Głębokość produktu | 273 mm |
| Szerokość produktu | 817 mm |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 830mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nadzór dorosłych jest zalecany podczas używania przez dzieci.
• Używać odpowiedniego sprzętu ochronnego, takie jak kask, ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana.
• Stosować na płaskich, suchych i czystych powierzchniach.