Gogle rowerowe LEATT Goggle Vizion 2.5 czarne
Symbol: 8025250460
Dostępność: 3 szt.
Cena: 175.51 Cena przed promocją: 195.01 -10%
Symbol: 8025250460
Dostępność: 3 szt.
Cena: 175.51 Cena przed promocją: 195.01 -10%
| Specyfikacja | |
| Powłoka odporna na zarysowania | Tak |
| Możliwość noszenia na okularach | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor paska gogli | Czarny |
| Transmisja światła | 90% |
| Ochrona przed promieniami UV | Tak |
| Szerokość paska | 4 cm |
| Regulowany pasek gogli | Tak |
| Powłoka Anti-fog | Tak |
| Typ produktu | Gogle rowerowe |
| Kolor soczewek | Przezroczysty |
| Właściwe wykorzystanie | Jazda rowerem, motocyklem |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 100mm |
• Regularnie sprawdzać stan gogli przed użytkowaniem.
• Nie używać w przypadku pęknięć lub uszkodzeń.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.