Green Cell Habu Ładowarka mobilna EV 11 kW 7 m Typ 2 CEE
Symbol: EVGC01
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2901.02 Cena przed promocją: 3223.36 -10%
Symbol: EVGC01
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2901.02 Cena przed promocją: 3223.36 -10%
| Specyfikacja | |
| Moduł GSM | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Dedykowana aplikacja | GC App |
| Wtyczka przyłączeniowa pojazdu | Typ 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zintegrowany kabel do ładowania | Tak |
| Maksymalna moc operacyjna (jednofazowa) | 11 kW |
| Maksymalny prąd operacyjny na fazę | 16 A |
| Ilość faz | 1 |
| Napięcie wyjściowe jednofazowe obsługiwane | 400 V |
| Waga produktu | 3,15 kg |
| Długość kabla ładującego | 7 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 145mm |
• Ładowarka powinna być utylizowana w specjalnych punktach zbiórki odpadów elektronicznych.
• Przechowywać ładowarkę z dala od źródeł wysokiej temperatury i ognia.
• Należy unikać kontaktu z cieczą wewnętrzną urządzenia.