Green Cell Ładowarka Mobilna 3.6kW Schuko - Type 2 6.5m
Symbol: EV16
Dostępność: 19 szt.
Cena: 985.34 Cena przed promocją: 1094.82 -10%
Symbol: EV16
Dostępność: 19 szt.
Cena: 985.34 Cena przed promocją: 1094.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wtyczka przyłączeniowa pojazdu | Typ 2 |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zintegrowany kabel do ładowania | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolor kabla | Czarny |
| Ilość faz | 1 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie wyjściowe jednofazowe obsługiwane | 230 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Maksymalny prąd operacyjny na fazę | 16 A |
| Maksymalna moc operacyjna (jednofazowa) | 3,6 kW |
| Długość kabla ładującego | 6,5 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 80mm |
• Należy unikać kontaktu z cieczą wewnętrzną urządzenia.
• Ładowarka powinna być utylizowana w specjalnych punktach zbiórki odpadów elektronicznych.
• Przechowywać ładowarkę z dala od źródeł wysokiej temperatury i ognia.