Hulajnoga Razor Flashback, niebieska (13073038)
Symbol: 13073038
Dostępność: 5 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
Symbol: 13073038
Dostępność: 5 szt.
Cena: 644.60 Cena przed promocją: 716.22 -10%
| Specyfikacja | |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Rozmiar koła | 30,5 cm |
| Typ kół | Pompowane |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Dedykowane płci | Chłopiec |
| Materiał podestu | Stal |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Waga produktu | 8,11 kg |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 950mm |
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.