Hulajnoga Razor Pro X, szara (13059713)
Symbol: 13059713
Dostępność: 5 szt.
Cena: 292.66 Cena przed promocją: 325.18 -10%
Symbol: 13059713
Dostępność: 5 szt.
Cena: 292.66 Cena przed promocją: 325.18 -10%
| Specyfikacja | |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Rozmiar koła | 10 cm |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Materiał podestu | Aluminium |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Nie |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Szerokość | 635mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 110mm |
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.