Hulajnoga elektryczna Razor E90 PowerCore, czarna (13173804)
Symbol: 13173804
Dostępność: 2 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
Symbol: 13173804
Dostępność: 2 szt.
Cena: 868.16 Cena przed promocją: 964.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał ramy | Stal |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Typ kół | Pełne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Rodzaj hamulca | Na przednie koło |
| Nóżka | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Mocowanie silnika | W tylnym kole |
| Model | Hulajnoga elektryczna Power Core E90 |
| Typ obsługiwanych baterii | Kwasowo - ołowiowa |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Żywotność baterii | 80 min |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość produktu | 860 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Szerokość | 850mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 340mm |
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.