Hulajnoga elektryczna Razor S85 Power Core, fioletowa (13173851)
Symbol: 13173851
Dostępność: 25 szt.
Cena: 616.27
Symbol: 13173851
Dostępność: 25 szt.
Cena: 616.27
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Moc maksymalna | 90 W |
| Akumulator | Tak |
| Materiały | Stal |
| Hamulec ręczny | Tak |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Średnica kół przednich | 20,3 cm |
| Szerokość | 850mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 350mm |
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.