Hulajnoga elektryczna Razor XLR 90 Power Core, szara (13173835)
Symbol: 13173835
Dostępność: 9 szt.
Cena: 768.80 Cena przed promocją: 854.22 -10%
Symbol: 13173835
Dostępność: 9 szt.
Cena: 768.80 Cena przed promocją: 854.22 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec nożny |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Średnica przednich kół | 14 cm |
| Średnica tylnych kół | 14 cm |
| Kolor produktu | Szary |
| Lampa przednia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Odległość na jedno ładowanie akumulatora (min.) | Do 40 minut |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Napięcie baterii | 10,8 V |
| Moc silnika | 90 W |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Głębokość produktu | 805 mm |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Szerokość | 850mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 360mm |
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.