Kask Rowerowy HJC ADWATT 1.5 Biały WHITE r. M
Symbol: 81352902
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1135.15 Cena przed promocją: 1261.28 -10%
Symbol: 81352902
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1135.15 Cena przed promocją: 1261.28 -10%
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Zdejmowana, magnetyczna szybka |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Przedział obwodu głowy | 55 - 59 cm |
| Typ zapięcia | Zapięcie klamrowe |
| Osłona kasku | Tak |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Waga produktu | 320 g |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Specyficzne technologie | X-Static ® |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 270mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.