Kask Rowerowy HJC ADWATT 1.5 Biały WHITE r. S
Symbol: 81352901
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1177.83 Cena przed promocją: 1308.70 -10%
Symbol: 81352901
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1177.83 Cena przed promocją: 1308.70 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ zapięcia | Zapięcie klamrowe |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Waga produktu | 320 g |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 4 |
| Specyficzne technologie | X-Static ® |
| Przedział obwodu głowy | 51 - 56 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Wentylacja | Tak |
| Osłona kasku | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Dodatkowe informacje | Zdejmowana, magnetyczna szybka |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 270mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.