Kask rowerowy (full face) LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V23 rozmiar L (59-60cm) czarny
Symbol: 1023014153
Dostępność: 5 szt.
Cena: 517.33 Cena przed promocją: 574.81 -10%
Symbol: 1023014153
Dostępność: 5 szt.
Cena: 517.33 Cena przed promocją: 574.81 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Wentylacja | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Lekkie | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wykończenie | Matowe |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Waga produktu | 690 g |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Rozszerzony kolor produktu | Hydrogen White Matt |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System ochrony mózgu MIPS (BPS) |
| Ilość otworów wentylacyjnych | 11 |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Zapięcie pod brodą | Tak |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 315mm |