Kask rowerowy (full face) LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V23 rozmiar M (57-58cm) czarny
Symbol: 1023014152
Dostępność: 0 szt.
Cena: 517.33 Cena przed promocją: 574.81 -10%
Symbol: 1023014152
Dostępność: 0 szt.
Cena: 517.33 Cena przed promocją: 574.81 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Klamra mocująca | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Aktywność | Jazda na rowerze, hulajnodze, rolkach |
| Waga produktu | 960 g |
| Wentylacja | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Wykończenie | Matowe |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 372mm |
| Długość | 272mm |
| Wysokość | 320mm |