Kask rowerowy (full face) LEATT Helmet MTB Gravity 2.0 V23 rozmiar M (57-58cm) czarny
Symbol: 1023013952
Dostępność: 5 szt.
Cena: 712.61 Cena przed promocją: 791.79 -10%
Symbol: 1023013952
Dostępność: 5 szt.
Cena: 712.61 Cena przed promocją: 791.79 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Klamra mocująca | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Przedział obwodu głowy | 57 - 58 cm |
| Oddychający materiał | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Waga produktu | 960 g |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Rozszerzony kolor produktu | Hydrogen White Matt |
| Lekkie | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Ilość otworów wentylacyjnych | 11 |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System ochrony mózgu MIPS (BPS) |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 277mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 320mm |