Kask rowerowy typu full face LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24 rozmiar M, czerwony
Symbol: 1024120234
Dostępność: 6 szt.
Cena: 522.70 Cena przed promocją: 580.78 -10%
Symbol: 1024120234
Dostępność: 6 szt.
Cena: 522.70 Cena przed promocją: 580.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Aktywność | Downhill, Enduro MTB, Bike park riding, Dirt jump |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Przedział obwodu głowy | 57 - 58 cm |
| Typ kasku | Full face |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Daszek | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System 360° Turbine |
| Waga produktu | 960 g |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wykończenie | Matowe |
| Materiał skorupy | Polimer |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Szerokość | 372mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 320mm |