Kask rowerowy z wypinaną szczęką LEATT Helmet MTB Enduro 2.0 V23 rozmiar L (59-63cm) biały
Symbol: 1023014952
Dostępność: 6 szt.
Cena: 838.50 Cena przed promocją: 931.67 -10%
Symbol: 1023014952
Dostępność: 6 szt.
Cena: 838.50 Cena przed promocją: 931.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Waga produktu | 690 g |
| Aktywność | Jazda na rowerze, hulajnodze, rolkach |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 20 |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System ochrony mózgu MIPS (BPS) |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Lekkie | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Oddychający materiał | Tak |
| Cechy szczególne | dedykowane miejsce na okulary przeciwsłoneczne antyzapachowa |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Klamra mocująca | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wykończenie | Matowe |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 277mm |