Kask rowerowy z wypinaną szczęką LEATT Helmet MTB Enduro 2.0 V23 rozmiar M (55-59cm) biały
Symbol: 1023014951
Dostępność: 2 szt.
Cena: 838.50 Cena przed promocją: 931.67 -10%
Symbol: 1023014951
Dostępność: 2 szt.
Cena: 838.50 Cena przed promocją: 931.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System ochrony mózgu MIPS (BPS) |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Klamra mocująca | Tak |
| Ilość otworów wentylacyjnych | 20 |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Waga produktu | 690 g |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Cechy szczególne | dedykowane miejsce na okulary przeciwsłoneczne antyzapachowa |
| Wentylacja | Tak |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Lekkie | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Wykończenie | Matowe |
| Oddychający materiał | Tak |
| Rozszerzony kolor produktu | Hydrogen White Matt |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 275mm |