Kask rowerowy z wypinaną szczęką LEATT Helmet MTB Enduro 4.0 V23 rozmiar M, czarny
Symbol: 1023014451
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1516.63
Symbol: 1023014451
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1516.63
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 810 g |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Aktywność | Enduro, Trail |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Wentylacja | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Typ skorupy | In-Mold |
| Oddychający materiał | Tak |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Certyfikaty | AS/NZS 2063:2008, EN1078, CPSC 1203, ASTM F1952-22, NTA 8776 |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Lekkie | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System 360° Turbine |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 320mm |