• Kategorie
  • Mata zręcznościowa "Cyferki" dla dzieci 3+ Gra na utrzymanie równowagi Dłonie Stopy

Symbol: ZGR.SLW9886

Wyobraź sobie, jak Twoje dziecko bawi się w zabawę ruchową i jednocześnie rozwija swoją zręczność i koordynację. To wszystko jest możliwe dzięki naszej matce zręcznościowej "Cyferki". Ta gra na utrzymanie towarzyska zapewni Twojemu dziecku godziny dobrej zabawy i jednocześnie pomoże mu rozwijać umiejętności równowagi.

109.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
ORLEN Paczka 0
Paczkomaty InPost 12
DPD Pickup 12
Kurier Inpost 15
Kurier DPD 18
Pocztex 31.96
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.941 kg
EAN 5903864909999

Zamówienie telefoniczne: 797125306

Zostaw telefon

Mata zręcznościowa "Cyferki" dla dzieci 3+

Wyobraź sobie, jak Twoje dziecko bawi się w zabawę ruchową i jednocześnie rozwija swoją zręczność i koordynację. To wszystko jest możliwe dzięki naszej matce zręcznościowej "Cyferki". Ta gra na utrzymanie towarzyska zapewni Twojemu dziecku godziny dobrej zabawy i jednocześnie pomoże mu rozwijać umiejętności równowagi.

Gra na utrzymanie

Ta mata zręcznościowa została stworzona specjalnie dla dzieci w wieku 3+. Głównym zadaniem gry jest utrzymanie jak najdłużej równowagi, stając na rękach i stopach na kolejnych polach maty oznaczonych cyferkami. Dzieci będą miały okazję wybrać losowo liczby za pomocą elektronicznego panelu, który dodaje element niespodzianki do gry.

Rozwój umiejętności

Mata "Cyferki" ma 9 dużych kwadratowych pól oznaczonych liczbami od 1 do 9. Dzieci będą musiały zachować równowagę, przenosząc się po kolei między tymi polami. Ta aktywność fizyczna pomaga w rozwoju motoryki ciała oraz koordynacji ruchowej. Dzieci będą musiały skupić się na utrzymaniu równowagi, co wpływa na rozwój ich zdolności koncentracji.

Zabawa dla całej rodziny

Ta mata zręcznościowa "Cyferki" to nie tylko zabawa dla dzieci, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu razem jako rodzina. Możecie wszyscy wziąć udział w tej grze i rywalizować ze sobą o to, kto utrzyma równowagę najdłużej. To świetna okazja do wspólnego śmiechu i integracji rodzinnej.

Podsumowując, nasza mata zręcznościowa "Cyferki" to idealny sposób na rozwijanie umiejętności równowagi i koordynacji u Twojego dziecka. Ta gra na utrzymanie zapewni mu wiele godzin dobrej zabawy oraz pomoże w rozwoju motoryki ciała i zdolności koncentracji. Dodatkowo, jest to również doskonała okazja do spędzenia czasu razem jako rodzina. Zamów już dziś naszą matę zręcznościową "Cyferki" i daj swojemu dziecku szansę na aktywną zabawę!

Opis  Dancing Revolution Playmat - Mata TWISTER muzyczne wyzwanie (ZGR.SLW9886)
 
Gra towarzyska której głównym zadaniem jest utrzymanie jak najdłużej równowagi stając na rękach i stopach na co raz to innych polach maty z określonymi cyferkami, wybieranych losowo przez elektroniczny panel.
- 9 dużych kwadratowych pól oznaczonych liczbami (1-9),
- przycisk START, za pomocą którego można wybrać poziom trudności (3 poziomy trudności),
- przyciski regulujące głośność (VOL-/VOL+),
- duży kolorowy panel z wyświetlaczem, głośnikiem oraz włącznikiem zasilania (ON/OFF), mata wyłączy się samoczynnie po 2 minutach nieużywania.
Zawartość zestawu
- mata wraz z dużym kolorowym panelem zasilanym 3 bateriami typu AA 3 x 1,5V (brak w zestawie,
Wymiary
 
 
- mata ok. 92 cm x 88 cm,
- panel muzyczny ok. 22 cm x 16 cm,
- opakowanie ok. 48 cm x 33 cm x 8 cm.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie