Nawigacja rowerowa Garmin eTrex SE GPS Solar
Symbol: 010-02782-00
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1042.78 Cena przed promocją: 1158.64 -10%
Symbol: 010-02782-00
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1042.78 Cena przed promocją: 1158.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci RAM | 28 MB |
| Wodoodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Ręczny |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1800 h |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Waga produktu | 141 g |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Rozdzielczość | 240 x 320 px |
| Przekątna ekranu | 2,2" |
| Rozmiar wyświetlacza | 33 x 44 mm |
| Połączenie USB | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Punkty orientacyjne | Tak |
| Liczba punktów drogi | 1000 |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| NavIC | Tak |
| Galileo | Tak |
| Mapy dołączone | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 135mm |