Ochraniacz ciała LEATT Body Protector ReaFlex rozmiar L, czarny
Symbol: 5024060382
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1426.06 Cena przed promocją: 1584.51 -10%
Symbol: 5024060382
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1426.06 Cena przed promocją: 1584.51 -10%
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Pranie ręczne | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Budowa | Twarda |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Regulowane ramiączka | Tak |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 1, Back EN1621-2 Level 1, Elbow and Shoulder EN1621-1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Polimer |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 340mm |