Ochraniacz ciała LEATT Body Protector ReaFlex rozmiar M, czarny
Symbol: 5024060381
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1426.06 Cena przed promocją: 1584.51 -10%
Symbol: 5024060381
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1426.06 Cena przed promocją: 1584.51 -10%
| Specyfikacja | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Regulowane ramiączka | Tak |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Budowa | Twarda |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 1, Back EN1621-2 Level 1, Elbow and Shoulder EN1621-1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Polimer |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 375mm |