Ochraniacze kolan LEATT Knee Guard ReaFlex Pro rozmiar M czarne
Symbol: 5024060941
Dostępność: 5 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
Symbol: 5024060941
Dostępność: 5 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Certyfikaty | EN 1621-1 Level 1 |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Wyprofilowane kolana | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail |
| Materiały | Żel ReaFlex, MoistureCool, AirMesh |
| Typ produktu | Ochraniacze kolan |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 380mm |