Ochraniacze kolan LEATT Knee Guard ReaFlex Pro rozmiar M granatowe
Symbol: 5024060921
Dostępność: 6 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
Symbol: 5024060921
Dostępność: 6 szt.
Cena: 430.98 Cena przed promocją: 478.87 -10%
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Żel ReaFlex, MoistureCool, AirMesh |
| Typ produktu | Ochraniacze kolan |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail |
| Certyfikaty | EN 1621-1 Level 1 |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Główny kolor produktu | Granatowy |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wyprofilowane kolana | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 370mm |