Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard 3DF 6.0 Evo rozmiar L, czarne
Symbol: 5026060102
Dostępność: 6 szt.
Cena: 465.52 Cena przed promocją: 517.24 -10%
Symbol: 5026060102
Dostępność: 6 szt.
Cena: 465.52 Cena przed promocją: 517.24 -10%
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Downhill |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Obwód ramienia | 28 - 32 cm |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 95mm |