Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard 3DF 6.0 Evo rozmiar M, czarne
Symbol: 5026060101
Dostępność: 7 szt.
Cena: 465.52 Cena przed promocją: 517.24 -10%
Symbol: 5026060101
Dostępność: 7 szt.
Cena: 465.52 Cena przed promocją: 517.24 -10%
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Downhill |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Obwód ramienia | 24 - 28 cm |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 420mm |