Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard ReaFlex rozmiar L, czarne
Symbol: 5024061012
Dostępność: 6 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
Symbol: 5024061012
Dostępność: 6 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Obwód ramienia | 28 - 32 cm |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Downhill |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 390mm |