Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard ReaFlex rozmiar XL, czarne
Symbol: 5024061013
Dostępność: 6 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
Symbol: 5024061013
Dostępność: 6 szt.
Cena: 405.07 Cena przed promocją: 450.08 -10%
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Rozmiar (S/M/L) | XL |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail, Downhill, Motocross |
| Obwód ramienia | 32 - 36 cm |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 380mm |