Rower Batch Alu 20" neon red (B374255W)
Symbol: B374255W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1554.90 Cena przed promocją: 1727.67 -10%
Symbol: B374255W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1554.90 Cena przed promocją: 1727.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Liczba biegów | 1 |
| Koła boczne | Tak |
| Błotniki | Nie |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 1095mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 570mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.