Rower dzieciecy Huffy Spider-Man 14"
Symbol: 324472494458
Dostępność: 1 szt.
Cena: 784.20
Symbol: 324472494458
Dostępność: 1 szt.
Cena: 784.20
| Specyfikacja | |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Motyw | Cars 2 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przedni i tylny |
| Typ hamulca | przedni: Caliper, tylny: Bębenkowy |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Błotniki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Regulowana kierownica | tak, 62-68 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Rozmiar kół | 14" |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Plastik |
| Materiał kół | Guma |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiał felg | Plastik |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,2 kg |
| Maksymalne obciążenie | 36 kg |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 805mm |
| Wysokość | 190mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.