Yamaha YRS-23 - Flet prosty
Symbol: YRS-23
Dostępność: 30 szt.
Cena: 65.60 Cena przed promocją: 72.89 -10%
Symbol: YRS-23
Dostępność: 30 szt.
Cena: 65.60 Cena przed promocją: 72.89 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Typ produktu | Flet prosty sopranowy |
| Typ konstrukcji | Dmuchany na końcu (ustnik) |
| Model | Fletownik |
| Kolor produktu | Kość słoniowa |
| Zakres | Sopran |
| Ilość w zestawie | 1 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
• Przechowuj w suchym miejscu, z dala od płynów i wilgoci.
• Używaj tylko z adapterami i kablami dostarczonymi przez producenta.
• Nie otwieraj urządzenia - może zawierać wbudowaną baterię litową, która wymaga specjalnej utylizacji.