Yamaha YRS-24B - Flet prosty
Symbol: YRS-24B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 65.60 Cena przed promocją: 72.89 -10%
Symbol: YRS-24B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 65.60 Cena przed promocją: 72.89 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Flet prosty |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Długość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Materiały | Plastik |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
• Używaj tylko z adapterami i kablami dostarczonymi przez producenta.
• Przechowuj w suchym miejscu, z dala od płynów i wilgoci.
• Nie otwieraj urządzenia - może zawierać wbudowaną baterię litową, która wymaga specjalnej utylizacji.