Zegarek Garmin Forerunner 570, 47mm AMOLED Black
Symbol: 010-02971-00
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2673.41 Cena przed promocją: 2970.45 -10%
Symbol: 010-02971-00
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2673.41 Cena przed promocją: 2970.45 -10%
| Specyfikacja | |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Pomoc w czasie rzeczywistym | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Tryb multisport | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Inteligentne przebudzenie | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Stoper | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Alarm | Tak |
| Zalecana aktywność | Koszykówka |
| Zalecana aktywność | Boks |
| Zalecana aktywność | Pływanie |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Badminton |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Zalecana aktywność | Chodzenia |
| Zalecana aktywność | Wspinaczka |
| Zalecana aktywność | Siatkówka |
| Zalecana aktywność | Jazda na nartach |
| Zalecana aktywność | Wędrówki |
| Zalecana aktywność | Skateboarding |
| Zalecana aktywność | Yoga |
| Zalecana aktywność | Tenis |
| Barometr | Tak |
| Barometr | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Termometr | Tak |
| Alarm tempa | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Kalendarz polowań/brań ryb | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| SMS | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Rozmiar obudowy zegarka | 47 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Kolor sprzączki | Czarny |
| Kolor paska | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Rozmiar nadgarstka | 135 - 205 mm |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 18 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 10 dni |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 47 x 47 x 12,9 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
| GPS | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pamięć Flash | 8 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Średnica wyświetlacza | 3,53 cm |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 82mm |