Zegarek Garmin Instinct 2X Solar, 50mm MIP Graphite
Symbol: 010-02805-00
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1511.93 Cena przed promocją: 1679.92 -10%
Symbol: 010-02805-00
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1511.93 Cena przed promocją: 1679.92 -10%
| Specyfikacja | |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| SMS | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Tryb zegarka | 12 h/24 h |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Termometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Wodoodporność | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kolor paska | Grafitowy |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Kolor obudowy zegarka | Grafitowy |
| Rozmiar obudowy zegarka | 50 mm |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor sprzączki | Szary |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie energią słoneczną | Tak |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 150 h |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 67 g |
| Grubość | 1,45 cm |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,1" |
| Rozdzielczość | 176 x 176 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Rozmiar wyświetlacza | 27 x 27 mm |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ szkła | Power Glass |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| NFC | Tak |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 95mm |
• Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia.
• Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem.
• Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych.