Zestaw prezent.Żyrafa Sophie la girafe z grzechotką 000012
Symbol: 000012
Dostępność: 24 szt.
Cena: 170.66 Cena przed promocją: 189.62 -10%
Symbol: 000012
Dostępność: 24 szt.
Cena: 170.66 Cena przed promocją: 189.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Grzechotka | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 0 mies. |
| Postać | Giraffe |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Łatwy do trzymania | Tak |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie na prezent |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Ilość zabawek | 2 |
| Zawartość opakowania | Gryzak Żyrafa Sophie; Pluszowa grzechotka, Opakowanie |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 230mm |