• Kategorie
  • Bankomat skarbonka dla dzieci 3+ czerwony Interaktywne funkcje + Karta bankomatowa

Symbol: ZGR.LK-G907.CR

Skarbonka bankomat z polskim nominałem to niezwykłe urządzenie, które pomoże Twojemu dziecku nauczyć się oszczędzania w sposób interaktywny i zabawny. Ta kolorowa skarbonka w kształcie bankomatu jest wyposażona w kartę bankomatową oraz blokadę na PIN, co sprawia, że korzystanie z niej przypomina prawdziwe operacje finansowe.

69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
ORLEN Paczka 0
Paczkomaty InPost 12
DPD Pickup 12
Kurier Inpost 15
Kurier DPD 18
Pocztex 31.96
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.8 kg
EAN 5903864902532

Zamówienie telefoniczne: 797125306

Zostaw telefon

Bankomat skarbonka dla dzieci 3+ czerwony Interaktywne funkcje

Skarbonka bankomat z polskim nominałem to niezwykłe urządzenie, które pomoże Twojemu dziecku nauczyć się oszczędzania w sposób interaktywny i zabawny. Ta kolorowa skarbonka w kształcie bankomatu jest wyposażona w kartę bankomatową oraz blokadę na PIN, co sprawia, że korzystanie z niej przypomina prawdziwe operacje finansowe.

Aby rozpocząć korzystanie z tej unikalnej skarbonki, wystarczy włożyć kartę do otworu, wprowadzić odpowiedni PIN i wybrać operację, którą chcemy wykonać. Dziecko będzie miało możliwość wpłaty lub wypłaty pieniędzy oraz sprawdzenia stanu swojego konta. To świetna okazja do nauki zarządzania finansami już od najmłodszych lat!

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów tej skarbonki jest jej interaktywność. Urządzenie pokazuje aktualny stan konta na ekranie LCD oraz informuje o tym, ile czasu i środków jeszcze brakuje do uzyskania zamierzonego celu oszczędnościowego. Dzięki temu dziecko może obserwować postęp swoich oszczędności i motywować się do dalszego gromadzenia pieniędzy.

Bankomat skarbonka dla dzieci 3+ czerwony Interaktywne funkcje to nie tylko praktyczne narzędzie do oszczędzania, ale także doskonała zabawka edukacyjna. Dzięki niemu Twoje dziecko nauczy się odpowiedzialności finansowej oraz zrozumie znaczenie oszczędności. Skarbonka ta jest idealnym prezentem dla każdego malucha, który chce rozwijać swoje umiejętności zarządzania pieniędzmi w sposób atrakcyjny i angażujący.

Specyfikacja Skarbonka bankomat z POLSKIM NOMINAŁEM

 
Skarbonka w kształcie bankomatu z kartą bankomatową i blokadą na PIN
Należy włożyć kartę, wstukać PIN i wybrać, operację którą chcemy wykonać. 
Ta niezwykła skarbonka pozwoli również kontrolować swoje oszczędności, urządzenie na bieżąco będzie pokazywać stan konta, a także wyświetlać informacje, ile czasu i środków jeszcze brakuje do uzyskania pożądanej kwoty oszczędności.
Skarbonka nalicza nominały w PLN (polskie monety).
Wpłata banknotów: naciśnij klawisz WKŁADANIE BANKNOTÓW, wprowadź na klawiaturze nominał jaki chcesz wpłacić, naciśnij ponownie klawisz z banknotami - depozyt został wprowadzony.
Wpłata monet: przy wpłacie nominału od 5zł do 2gr wystarczy wrzucić monety do bankomatu poprzez wejście COIN.
Wypłata: naciśnij 2 razy klawisz WYPŁATA, wprowadź kwotę do wypłaty, później wprowadź kod PIN (standardowo 0000), usłyszysz dźwięk mówiący o wypłacie, zaświeci się światełko umieszczone nad wyświetlaczem i otworzy się szuflada z zawartością skarbonki.Można dokonać wypłaty.
Jeśli szuflada jest otwarta zbyt długi okres czasu, usłyszysz dźwięk alarmu. 
Ustawienia daty i godziny: naciśnij klawisz (ZEGAR) przez 2 sekundy, na ekranie pojawi się migające „0", w prowadź odpowiednią datę oraz godzinę.
Aby przejść do kalkulatora naciśnij 3 razy (ZEGAR).
Tryb oszczędzania: Cel - naciskając 2 razy przycisk CEL ustalamy kwotę oraz dni do osiągnięcia celu oszczędzania. 
Aby sprawdzić kwotę, którą ustaliliśmy naciskamy CEL, jeżeli chcemy sprawdzić ile dni nam zostało do Naszego celu wystarczy nacisnąć LICZBA DNI. 
Jeżeli chcemy sprawdzić jakiej kwoty nam brakuje do celu musimy nacisnąć przycisk KWOTA.
Funkcje
- rozpoznaje polskie nominały,
- automatycznie oblicza stan pieniędzy,
- wypłaty realizuje po wprowadzeniu kodu PIN,
- posiada możliwość stworzenia planu oszczędzania,
- funkcja zegara,
- funkcja kalkulatora.
Wymiary
 
 
- bankomat ok. 14.5 cm x 16 cm x 22 cm,
- opakowanie ok. 23 cm x 18,5 cm x 16,5 cm.
Zasilanie
- 3 baterie aa 1.5V (brak w zestawie)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie