Butelka na wodę Kambukka Elton 1000ml, Orange Vibes
Symbol: 11-03041
Dostępność: 1 szt.
Cena: 98.92 Cena przed promocją: 109.91 -10%
Symbol: 11-03041
Dostępność: 1 szt.
Cena: 98.92 Cena przed promocją: 109.91 -10%
| Specyfikacja | |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Termiczny | Nie |
| Wolny od BPA | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Pojemność | 1 l |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Średnica produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 291 mm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 24,6 cm |
| Pojemność | 750 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.