Butelka na wodę Kambukka Elton 500ml, Barely Blush
Symbol: 11-03027
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.45 Cena przed promocją: 91.61 -10%
Symbol: 11-03027
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.45 Cena przed promocją: 91.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Typ produktu | Bidon |
| Materiały | Tritan |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Waga produktu | 177 g |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 16 cm |
| Średnica | 7,1 cm |
| Pojemność | 500 ml |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.