Butelka na wodę Kambukka Elton 500ml, Ice Green
Symbol: 11-03020
Dostępność: 6 szt.
Cena: 82.45 Cena przed promocją: 91.61 -10%
Symbol: 11-03020
Dostępność: 6 szt.
Cena: 82.45 Cena przed promocją: 91.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Uchwyt ręczny | Nie |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność | 0,5 l |
| Wolny od BPA | Tak |
| Termiczny | Nie |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Dołączona słomka do picia | Nie |
| Średnica produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Wysokość (bez pokrywy) | 16 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 75mm |