Butelka na wodę Kambukka Elton 750ml, Crystal Blue
Symbol: 11-03028
Dostępność: 5 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
Symbol: 11-03028
Dostępność: 5 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Materiały | Tritan |
| Typ produktu | Bidon |
| Kolor produktu | Błękitny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga produktu | 198 g |
| Średnica | 7,5 cm |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Wysokość (bez pokrywy) | 20,2 cm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 245mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.