Butelka na wodę Kambukka Lagoon 400ml, Blue Flamingo
Symbol: 11-04052
Dostępność: 5 szt.
Cena: 70.07 Cena przed promocją: 77.85 -10%
Symbol: 11-04052
Dostępność: 5 szt.
Cena: 70.07 Cena przed promocją: 77.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wzór | Wzór we flamingi |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Termiczny | Nie |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność | 0,4 l |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Przeznaczenie | Dla dzieci |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Dołączona słomka do picia | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Pojemność | 400 ml |
| Wysokość produktu | 168,6 mm |
| Waga produktu | 149 g |
| Wysokość (bez pokrywy) | 13,1 cm |
| Średnica produktu | 71 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 75mm |