Butelka na wodę Kambukka Lagoon 400ml, Police Patrol
Symbol: 11-04059
Dostępność: 6 szt.
Cena: 70.07 Cena przed promocją: 77.85 -10%
Symbol: 11-04059
Dostępność: 6 szt.
Cena: 70.07 Cena przed promocją: 77.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Butelka |
| Najlepsze zastosowania | Codzienne użytkowanie |
| Ustnik | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Dedykowane płci | Chłopiec |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Pojemność | 400 ml |
| Dołączona słomka do picia | Tak |
| Kolor wieczka | Wielobarwny |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Materiał główny | Tworzywo Tritan (TM) |
| Średnica | 7,1 cm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 70mm |