Butelka na wodę Kambukka Reno 500ml, Grey
Symbol: 11-05024
Dostępność: 4 szt.
Cena: 71.27 Cena przed promocją: 79.19 -10%
Symbol: 11-05024
Dostępność: 4 szt.
Cena: 71.27 Cena przed promocją: 79.19 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Materiały | Tritan |
| Podwójna ścianka | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność | 0,5 l |
| Termiczny | Nie |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Wysokość produktu | 234 mm |
| Średnica produktu | 71 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.