Hulajnoga Razor Flashback, różowa (13073068)
Symbol: 13073068
Dostępność: 3 szt.
Cena: 633.29 Cena przed promocją: 703.66 -10%
Symbol: 13073068
Dostępność: 3 szt.
Cena: 633.29 Cena przed promocją: 703.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Materiał podestu | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Typ kół | Pompowane |
| Dedykowane płci | Dziewczyna |
| Rozmiar koła | 30,5 cm |
| Kolor produktu | Różowy |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Szerokość produktu | 1225 mm |
| Głębokość produktu | 542 mm |
| Waga produktu | 8,11 kg |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 960mm |
| Wysokość | 140mm |