Rower Huffy Literide Alu 20" srebrno-turkusowy (23005W)
Symbol: 23005W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1435.21 Cena przed promocją: 1594.68 -10%
Symbol: 23005W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1435.21 Cena przed promocją: 1594.68 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wiek | 7 lat+ |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Minimalny wzrost dziecka | 120 cm |
| Liczba biegów | 7 |
| Błotniki | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rozmiar kół | 20" |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 860mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.